Więcej niż zwykły wideorejestrator

Video Intelligence firmy Trimble to nie tylko „wideorejestrator”, lecz także sprawdzone rozwiązanie, zaprojektowane specjalnie dla branży transportowej.

Integracja telematyki i usługi na żądanie

Rozwiązanie zsynchronizowane z komputerami pokładowymi Trimble, umożliwiające korzystanie z wielu uprzednio skonfigurowanych zdarzeń uruchamiających nagrywanie, takich jak gwałtowne hamowanie, przyspieszanie lub naciśnięcie przycisku napadowego.

W przypadku pojazdów bez komputera pokładowego zapewniany jest również dostęp do wideo na żądanie dla określonego czasu.

Intuicyjny portal internetowy do podglądu i szkoleń

Filmy można łatwo przesyłać na żądanie lub automatycznie za pomocą niestandardowych wyzwalaczy zdarzeń.

Kompleksowa analiza zdarzeń, takich jak ostre hamowanie, przyspieszenie itd., jest celem określenia błędów, a także zidentyfikowania konkretnych obszarów wymagających szkolenia.

Technologia zaprojektowana dla branży transportowej

Funkcje zapewniające prywatność: Video Intelligence dba o prywatność kierowców i innych użytkowników dróg. Oferuje narzędzia potrzebne do przestrzegania aktualnego ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (GDPR).

Solidne rozwiązanie z kamerą dla pojazdów ciężarowych.

Rozmieszczenie kamer zapewnia widok do 360° w celu uchwycenia szczegółów zdarzenia wokół pojazdu.

Zastrzeżenie dotyczące prywatności

Zgodnie z GDPR klient jest odpowiedzialny za korzystanie z Video Intelligence oraz gromadzenie i przetwarzanie danych.

Kiedy Trimble przechowuje dane w chmurze, robi to w imieniu klienta. Rozwiązanie Video Intelligence jest wysoce konfigurowalne, dzięki czemu klient może zawsze przestrzegać przepisów prawnych.

Niezależnie od tego, jakie podejście / domyślne ustawienia ostatecznie zostaną wybrane, Trimble podkreśla, że ​​korzystanie z rozwiązania podlega przepisom UE o ochronie danych, a klient jest odpowiedzialny za wybór ustawień zapewniających ich zgodność.

Gotowy dla bezpieczeństwa Twoich kierowców i zwiększyć flotę pojazdów?