Zapewnij swojej flocie pełny widok na drogę.

Czterokanałowy rejestrator DVR zapewnia pełny obraz.

Dzięki cztero-kanałowemu rejestratorowi DVR Twoi kierowcy otrzymują nie tylko wideorejestrator. Dostają drugiego pilota, który chroni, pomaga i szkoli z ich zachowania podczas jazdy. Nie chodzi o podglądanie kierowcy w czasie jego pracy , tylko o to, żeby o niego zadbać.

Dzięki maksymalnie czterem kamerom – zsynchronizowanym bezprzewodowo za pośrednictwem komputera pokładowego z danymi FMS, bezpośrednio z ciężarówki – masz wgląd w czasie rzeczywistym na całą ciężarówkę. W razie kolizji możesz pobrać film udostępniając go policji lub firmie ubezpieczeniowej. A w biurze masz łatwy dostęp do przydatnych informacji dotyczących m.in prędkości i ogólnego stylu jazdy.

Dostępne są niezliczone historie, w których Video Intelligence uchroniło floty przed irytującymi pozwami sądowymi, dostarczając rzetelny obraz sytuacji.

Dzięki cztero-kanałowemu rejestratorowi DVR firmy Trimble możesz:

Objąć monitoringiem całą flotę:

Kamery skierowane do przodu, do tyłu i z widokiem na przyczepę zapewniają 360-stopniowy obraz wokół pojazdu.

Widzieć więcej:

Kamery o wysokiej rozdzielczości nagrywają z prędkością 12 klatek na sekundę, dzięki czemu można uchwycić wszystkie szczegóły.

Kontrolować historię:

Ustawienia, kontrolowane przez klienta, są wbudowane w materiał wideo wyzwalany zdarzeniami.

Poprawiać zachowania:

Monitorowanie ostrego hamowania, prędkości i innych czynników, dzięki czemu kierowcy z grupy wysokiego ryzyka mogą jeździć bezpieczniej i wydajniej.

Pakiet sprzętu zawiera:

Opcjonalne dodatkowe kamery