Dwukanałowy rejestrator DVR

Dwukanałowe rozwiązanie DVR zajmuje minimalną ilość miejsca w kabinie i rejestruje obraz w wysokiej rozdzielczości za pomocą maksymalnie dwóch kamer. W przypadku zdarzenia nagranie jest natychmiast dostępne na żądanie, co daje bezstronnego i naocznego świadka. Twoja flota jest również bezpieczniejsza i lepiej chroniona w nocy.

Dwukanałowy rejestrator DVR oferuje następujące korzyści:

Uproszczony montaż

Mniej zajmowanego miejsca i dodatkowe przewody zasilające umożliwiają szybki montaż dwu-kanałowego rejestratora DVR i kamer przez użytkownika końcowego.

Pamięć wideo z możliwością rozszerzenia

Dwukanałowy rejestrator DVR przechowuje ponad 72 godziny nagrań wideo i jest wyposażony w dwa gniazda na karty SD zapewniające możliwość rozszerzenia pamięci.

Wzmocniony sprzęt

Sprzęt klasy komercyjnej został zbudowany specjalnie dla branży transportowej, zapewniając niezawodną łączność wszędzie tam, gdzie znajdą się Twoje pojazdy i kierowcy.

Wideo na żądanie

Nasza nowa usługa na żądanie umożliwia zdalne pobieranie filmów wideo, których potrzebujesz niemal w czasie rzeczywistym, do podglądu w portalu Video Intelligence poprzez podłączone urządzenia inteligentne.

Pakiet sprzętu zawiera:

Opcjonalne dodatkowe kamery