Poprawa ochrony Twojej floty jest procesem ciągłym.

Aż 75% kolizji między samochodami osobowymi i ciężarowymi nie jest winą kierowcy ciężarówki.

System Video Intelligence™ działa jak bezstronny i naoczny świadek chroniąc kierowców oraz firmę w przypadku spraw sądowych.

Oprócz dostarczenia dowodów niewinności kierowcy, Video Intelligence jest cennym narzędziem szkoleniowym. Dzięki niemu możesz skierować uwagę na zachowania, które wymagają poprawy, a Twoi Kierowcy po każdym szkoleniu będą jeździć bezpieczniej i wydajniej. Badania pokazują, że analizując i poprawiając w ten sposób zachowanie kierowcy, można zmniejszyć liczbę wypadków nawet o 30%. Korekta prędkości i zbyt ostrego hamowania przynosi oszczędności z powodu mniejszego zużycia paliwa i mniejszej liczby ewentualnych roszczeń.

Korzyści:

Chroń kierowców

technologii Video Intelligence, która w razie wypadku odgrywa rolę bezstronnego i naocznego świadka

Usprawnij szkolenia kierowców

pokazując im na nagraniach zachowania, które wymagają poprawy

Oszczędzaj czas

dzięki natychmiastowemu dostępowi do nagrań wideo, które możesz również udostępnić policji po wypadku

Oszczędzaj pieniądze

inwestując w rozwiązanie, które pomaga oczyścić kierowców z zarzutów i uchronić ich od potencjalnie kosztownych postępowań sądowych

Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoich kierowców i floty?

Zarządzanie ryzykiem w czasie rzeczywistym.

Kierowcy ciężarówek należą do najbardziej dbających o bezpieczeństwo uczestników ruchu. Ale wystarczy jedno fałszywe oskarżenie, aby zepsuć ich reputację. Dzięki technologii Video Intelligence to ryzyko zostaje wyeliminowane. Natychmiast otrzymujesz pełny, rzetelny obraz, począwszy od nagrania wideo, aż po dane eksploatacyjne. Pomaga to uniknąć kosztownych sporów sądowych oraz podwyżki składek ubezpieczeniowych i umożliwia kierowcom robienie tego, co potrafią najlepiej: prowadzenia pojazdu.

Nie wierzysz nam na słowo? Przekonaj się na przykładach, kiedy Video Intelligence pomogło firmom transportowym ewoluować w kierunku bezpieczniejszej i lepiej chronionej floty.

Jak to działa?

image
image
image